Aktualności

Aktualności

Zarządzanie mobilnością przedsiębiorstw
Rozwiązania IT

Rosnąca popularność wykorzystywania urządzeń mobilnych do celów służbowych  sprawia, że coraz większa liczba organizacji wprowadza oprogramowanie, dzięki któremu będą w stanie nimi zarządzać i zabezpieczyć firmowe dane.

Jak działa AirWatch?

 • Uniwersalność
  AirWatch współpracuje z wszystkimi znaczącymi systemami operacyjnymi dostępnymi na rynku. Dzięki temu wystarczy jedna konsola do zarządzania każdym urządzeniem, bez względu na to czy jest to urządzenie firmowe, czy prywatne urządzenie pracownika, które wykorzystuje do pracy.
 • Automatyzacja
  Zaawansowane silniki automatyzacji wspomagają typowe potrzeby IT związane z pełnym początkiem wdrażania urządzenia po codzienne zarządzanie nim.
 • Aplikacje
  Oprogramowanie pozwala bezproblemowo uruchamiać i zarządzać każdą aplikacją. Bezpośrednio, sieciowo oraz zdalnie – poprzez jedną aplikację na każdym urządzeniu po zalogowaniu.
 • Bezpieczeństwo
  Rozwiązanie AirWatch dostarcza zabezpieczenia na poziomie warstwowym, obejmującym użytkownika, punkt końcowy, aplikację, dane oraz sieć. Zabezpieczenia dla każdej z warstw mogą być bezpośrednio konfigurowane tak by zapewnić kompleksowy model zabezpieczeń.

Dlaczego AirWatch?

 • Kompleksowe portfolio
  VMware obejmuje produkty obliczeniowe dla użytkowników końcowych (End-User-Computing), dzięki czemu w firmach powstają cyfrowe rewolucje
 • Szybkie wdrożenia
  Najnowsze innowacje mobilne sprawiają, że VMware uznawane jest za kluczowego producenta . Przesuwa granice tego co możliwe w mobilności przedsiębiorstw, pozwalając klientom utrzymać przewagę nad konkurencją. Elastyczność, automatyczne aktualizacje i wsparcie dla najnowszych systemów operacyjnych pozwalają zachować maksymalną efektywność.
 • Elastyczność
  Najbardziej kompleksowy ekosystem mobilności w branży pozwala na integracje z istniejącą już infrastrukturą. Wystarczy podłączyć i w pełni korzystać ze swoich aktualnych inwestycji.
 • Lider na rynkuKażdego roku analitycy branży uznają rozwiązania AirWatch za oczywisty wybór do zarządzania mobilnością przedsiębiorstwa. Platforma ta w najlepszy sposób umożliwia firmom przygotowanie się do kolejnego etapu cyfrowej transformacji.
 • Skalowalność
  Rozwiązania AirWatch zostały stworzone tak, by można było je bezproblemowo dostosowywać w miarę rozwoju wdrożenia pod względem liczby i złożoności.
 • Bezpieczeństwo
  Wieloaspektowe podejście do bezpieczeństwa obejmuje szyfrowanie wrażliwych danych firmowych i zabezpieczenie dostępu do użytkownika po sieci.
Może Cię zainteresować