Zasilanie awaryjne

Zasilanie awaryjne

Ciągłość zasilania to istotny element działania praktycznie każdej firmy.

Zasilacze awaryjne (czyli tzw. urządzenia UPS) chronią nie tylko przed zanikiem napięcia zasilającego ale też przed skutkami przepięć, zmianą cosinusa fi i innymi zakłóceniami występującymi w sieciach.

Jako firma nie oferujemy niepewnych rozwiązań. Dzięki profesjonalnemu doborowi urządzeń typu UPS, nasi klienci mogą mieć pewność, że ich działalności nie zagrozi żadna przykra niespodzianka. Oferujemy doradztwo i pomoc na każdym etapie inwestycji, nie tylko przed zakupem ale także w trakcie użytkowania urządzenia. Stawiamy na jakość produktu, specjalistyczną wiedzę i sprawną usługę serwisową.

Konfigurator

  Wybierz typ obudowy

  Tower

  Rack

  Rodzaj zasilanych urządzeń

  Pojedyncze komputery

  Serwerownie

  Monitoring CCTV

  Aparatura medyczna

  Silniki i napędy

  suma mocy wszystkich urządzeń, które chcemy podłączyć*

  Czas podtrzymania [min]

  Najważniejsze funkcje:

  Dane personalne

  Twoje dane nie będą nikomu przekazywane ani wykorzystywane w celach marketingowych.
  Co musisz wiedzieć przed wyborem UPS

  Jest to niezwykle istotne, gdyż bardzo często firmy korzystają z akumulatorów o bardzo małej projektowanej żywotności (np. 3 lata), nieznanych marek, co powoduje szybkie wyeksploatowanie i konieczność ich wymiany.

  Nasz partner przed wysyłką każdorazowo sprawdza stan urządzenia i testuje, co zapewnia klientowi bezproblemową pracę.

  Producent, z którym współpracujemy ma 30-letnim doświadczeniem w branży zasilania awaryjnego. Spółka posiada wykwalifikowany personel, który jest w stanie profesjonalnie pomóc klientowi dobrać odpowiednie urządzenia, po zakupie pomóc w specjalistycznej konfiguracji dla konkretnego przypadku. Na rynku są firmy, które odsprzedają towar, nie będą w stanie odpowiedzieć nawet na najprostsze pytania.

  Signati zapewnia stałe wsparcie, w porozumieniu z producentem – nasze telefony są dla Państwa ciągle dostępne.

  Nasz partner posiada własny serwis, wszystkie naprawy wykonuje samodzielnie w siedzibie lub na obiekcie klienta. Zapewnia błyskawiczną dostępność części, nie jest zależny od wielu spółek pośredniczących.

  Producent, z którym współpracujemy działa na rynku od 1992 roku wciąż opracowuje, testuje i wprowadza na rynek nowe rozwiązania i wcale nie ma zamiaru na tym poprzestać

  Razem z naszym zaufanym partnerem służymy doradztwem i pomocą na każdym etapie inwestycji, także po zakończeniu gwarancji. Nie zostawiamy naszych Klientów z nierozwiązanym problemem, czy pytaniem. Wykwalifikowany serwis i zaplecze części zamiennych, gwarantuje nie tylko przedsprzedażową pomoc techniczną i poprawny dobór urządzeń UPS przed zakupem, ale przede wszystkim efektywną i szybką obsługę gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.
  Napisz do nas
  Zdjęcie