Aktualności

Aktualności

NetApp w branży bajkowej
Rozwiązania IT

Studia DreamWorks nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Podobnie jak nie trzeba przedstawiać bohaterów oraz cudownych animacji, które zostały stworzone przez ludzi właśnie z tego studia. Shrek, Kung Fu Panda czy Madagaskar – od razu na twarzach małych i tych dużych pojawia się uśmiech.

Nie każdy jednak wie, że taka animacja to ogromne ilości danych – nawet do 500TB rozłożonych na więcej niż 500 milionów plików! Gdy uwzględnimy fakt, że z rąk studia wyszło wiele takich animowanych produkcji, to otrzymamy miliardy plików (petabajty danych). Wyobrażacie to sobie!? Zarządzanie taką ilością danych to proces, z którym mogą poradzić sobie tylko nieliczni.

Do tych nielicznych, z całą pewnością, możemy zaliczyć firmę NetApp, której rozwiązania stały się fundamentem dla pracy studia DreamWorks. Jak powiedział specjalista technologiczny Skottie Miller “Praktycznie każdy film, który nakręciliśmy opiera się na rozwiązaniach NetApp.”

Oczywiście zarządzanie danymi i ich przechowywanie to nie wszystko. Liczy się również szybkość ich przetwarzania. Na tym polu NetApp również spełnia wszystkie wymagania – zwłaszcza dzięki nowej generacji macierzy ALL-FLASH.


Zróżnicowane portfolio produktów macierzy ALL-FLASH marki NetApp pozwala wdrożyć najnowszą technologię nie tylko w tak dużych firmach jak DreamWorks.
Dzięki szerokiej gamie rozwiązań nawet małe i średnie firmy mogą korzystać z bardzo wydajnych rozwiązań w rozsądnej cenie.


Może Cię zainteresować