Aktualności

Aktualności

Copilot dla Microsoft 365 – Jak sztuczna inteligencja zmienia codzienną pracę
Rozwiązania IT

Rozwój technologii w dzisiejszych czasach przebiega z niezwykłą szybkością. Wraz z nim pojawiają się nowe narzędzia i innowacje, które mają ułatwić i usprawnić codzienną pracę. Jednym z tych narzędzi może być Copilot dla Microsoft 365.

Jest on oparty na zaawansowanej sztucznej inteligencji, która ma za zadanie wspierać pracowników w podstawowych, codziennych czynnościach. Dzięki zastosowaniu modeli uczenia maszynowego oraz ogromnej bazy danych, zawierającej miliony linii kodu i dokumentacji, Copilot jest w stanie analizować zapisane dane i sugerować optymalne rozwiązania oraz dostosowywać styl komunikacji.

Copilot dla Microsoft 365 oferuje pełne wsparcie dla aplikacji Microsoft. Oznacza to, że będzie w stanie tworzyć notatki ze spotkań w MS Teams, przygotowywać grafy w Excelu, czy choćby podpowiadać odpowiedzi na maile w Outlooku.

Mieliśmy okazję na żywo przetestować transkrypcje ze spotkań i przepytywanie go z tego, co zapamiętał. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni! Był w stanie odpowiedzieć na pytania o to, kto żartował na spotkaniu, kto miał najwięcej wątpliwości i nie tylko!

Copilot dla Microsoft 365 1

Dlaczego warto wybrać Copilot dla Microsoft 365?

  1. Automatyzacja pracy w programach biurowych – Microsoft Copilot dla Office 365 pozwala na automatyzację wielu codziennych zadań. Word, Excel czy PowerPoint stają się prostsze, dzięki czemu oszczędza się czas i zwiększa produktywność.
  2. Skuteczna edycja i analiza danych – z Copilot można szybko i skutecznie przeprowadzać edycję i analizę dużych ilości danych. Pozwala to na bardziej precyzyjne i efektywne działanie.
  3. Wsparcie w tworzeniu profesjonalnych prezentacji – wspiera użytkowników w tworzeniu profesjonalnych i atrakcyjnych prezentacji w programie PowerPoint. Proponuje nowe pomysły na układ treści, kolory czy efekty wizualne.
  4. Intuicyjny interfejs i łatwa obsługa – Narzędzie jest łatwe w obsłudze i posiada intuicyjny interfejs. Sprawia to, że nawet mniej doświadczeni użytkownicy mogą szybko nauczyć się korzystać z jego funkcjonalności.

Firma Microsoft nieustannie stawia na innowacyjne rozwiązania, które mają za zadanie ułatwiać codzienną pracę programistów i zwiększać efektywność ich działań. Dlatego więc warto dać szansę Microsoft Copilot i przetestować, jak dużą różnicę może on sprawić w codziennej pracy. Prywatny asystent dla każdego pracownika na pewno wpłynie pozytywnie na produktywność.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jeszcze więcej!

Może Cię zainteresować