Aktualności

Aktualności

Scalar i6
Rozwiązania IT

Quantum Scalar i6 reprezentuje biblioteki o najwyższym stopniu elastyczności budowy. Zastępuje udaną konstrukcję Scalar i500. I6 jest biblioteką w klasie biznes. Został zaprojektowany z myślą o klientach potrzebujących zaawansowanych funkcji i niezawodności, przy optymalizacji kosztów zakupu biblioteki. Zachowuje wszystkie zaawansowane funkcje EDLM, Data Path FailOver, Active Vault, które są dostępne już od 100 slotów z możliwością rozbudowy do 800 slotów.

Łatwość obsługi

Ciągły przyrost nieustrukturyzowanych danych jest wyzwaniem dla działów IT wielu organizacji. Niezależnie od tego co dany klient wytwarza, sprzedaje, rozwija czy wymyśla, przyrost danych wymusza inteligentne i efektywne rozwiązania przechowywania danych. Ważna jest również optymalizacja kosztów związanych ze składowaniem danych. Biblioteki taśmowe Quantum proponują zastosowanie wielopoziomowej architektury, która poprawi koszty przechowywania i zapewni łatwy dostęp do danych.

Wysoka efektywność
Biblioteka Scalar i6 zapewnia przechowywanie do 36PB danych w jednej szafie 19” zmniejszając ilość miejsca zajmowanego przez bibliotekę. Zastosowane zasilacze z certyfikatem 80 PLUS – potrzebują mniej prądu na zasilanie i chłodzenie, minimalizując koszty utrzymania biblioteki. Dodatkowo oprogramowanie iLayer zapewnia aktywną diagnostykę i przyjazny interfejs web, oszczędzając czas potrzebny na administrację. Bazująca na politykach kontrola spójności danych jest zautomatyzowana dzięki funkcjonalności Etended Data Life Managemt (EDLM), gwarantując bezpieczeństwo i spójność danych.

Korzyści
– Capacity-on-Demand
Skalowalność dopasowana do Twoich potrzeb

Upakowanie
Duża ilość taśm pomieszczona w jednostce 1U

– Szyfrowanie
Zgodność ze standardem FIPS, wsparcie KMIP, obniżone ryzyko utraty danych. Szyfrowanie AES 256-bit zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

– Advanced Reporting
Automatyczne raporty kondycji taśm, napędów oraz bezpieczeństwa
– 80 PLUS
Certyfikowane zasilacze poprawiają ekonomię zużycia prądu i chłodzenia

– iLayer
Uproszczenie wdrożenia i ułatwienie zarządzania biblioteką

– Wysoka dostępność
Redundantne zasilanie oraz ścieżka zarządzania obniżają czas przestojów na wypadek awarii

– Monitoring
Rozwiązywanie problemów zanim zaczną wpływać negatywnie na pracę systemu
Może Cię zainteresować