Case study

Sprawdźcie jakie ciekawe rozwiązania wdrożyliśmy!

BrainSHARE IT

Dla jednego z naszych klientów: BrainSHARE IT,
dostarczyliśmy dwie macierze NetApp E2800, wyposażone w dyski SAS oraz SSD, z dodatkowymi półkami dyskowymi, na dyski NLSAS o dużej pojemności. Macierze mają wykonywać replikację między dwoma lokalizacjami, dla zwiększenia bezpieczeństwa danych.

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla biznesu, a ich najważniejszym dotychczas produktem jest program Saldeo Smart, czyli wielofunkcyjna platforma dla Biur Rachunkowych i Firm. W związku z szybko rozrastającym się środowiskiem wirtualnych maszyn, oraz coraz większą ilością przechowywanych danych, firma postanowiła wyposażyć się w rozwiązanie szybkiego i bezpiecznego storage. Głównym wyzwaniem dla firmy, było zróżnicowane środowisko maszyn wirtualnych, gdzie niektóre maszyny wymagały bardzo dużej wydajności w kluczowych momentach.

Główna macierz została podłączona do trzech serwerów produkcyjnych, pracujących w oparciu o wirtualizację VMware przy pomocy 16Gb FC, które zapewnia świetną przepustowość nawet przy mocnym wykorzystaniu macierzy.

Zainstalowany sprzęt ułatwił zarządzanie zasobami storage i pozwolił na rozdzielenie różnych wirtualnych środowisk, tak by każde miało wystarczający zapas mocy do jego potrzeb, oraz utworzeniu dodatkowego środowiska testowego, dzięki czemu klient może w prosty sposób testować nowe aplikacje.

Implementacja replikacji pomiędzy macierzami dodatkowo zabezpiecza całość danych na wypadek awarii jednej z lokalizacji, co zapewnia ciągłe zabezpieczenie danych.


Urząd Miasta Legnica

Nasi klienci to nie tylko prywatne przedsiębiorstwa i duże spółki. Równie często działamy z instytucjami publicznymi, w których dane muszą być dobrze zabezpieczone.

Dla Urzędu Miasta Legnica,
dostarczyliśmy w pełni redundantną, hybrydową macierz dyskową NetApp FAS, wyposażoną w dyski SAS oraz SSD. Pomogliśmy również w rozbudowie obecnego środowiska, aby zlikwidować “wąskie gardła” istniejącej infrastruktury.

Znajdujące się w miejscu, gdzie krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne, szybko rozwijające się miasto, z ogromnym potencjałem gospodarczym, chcąc zabezpieczyć dane i zintegrować swoje systemy, zdecydowało się na wdrożenie nowego urządzenia.

Macierz, wykorzystując 16Gb FC, została podłączona do centralnego klastra maszyn wirtualnych, pełniąc rolę bezpiecznego, wspólnego storage.

Sprzęt wspiera Urząd w kwestiach zarządzania Miastem integrując rozwiązania mapy numerycznej z bazami danych i rejestrami. Pomaga również w upowszechnieniu dostępu elektronicznego do placówki.