Lekka, inteligentna słuchawka z zapowiedziami głosowymi i świetną jakością dźwięku

Jedna słuchawka, dwa telefony

Dzięki funkcjonalności Multi Point, możesz pozostawać połączony z dwoma telefonami jednocześnie, bez potrzeby przełączania się między nimi. Zasięg słuchawki wynosi 30m, więc nie musisz przejmować się odległością od urządzenia. Dzięki komendom głosowym, możesz odebrać bez naciskania żadnych przycisków.

Pełna mobilność

Słuchawki mają wbudowane przyciski do odbierania/rozłączania, zmiany głośności oraz wyciszania mikrofonu. Inteligentne sensory pozwalają słuchawce odebrać połączenie kiedy wyczują, że je zakładasz a kiedy wie, że masz ją na sobie zapowie kto dzwoni. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś przy biurku, po drugiej stronie biura, czy w trasie. Zawsze jesteś w stanie pomóc klientowi.

Niezwykła jakość

Voyager Legend wyposażona jest w 3 mikrofony i wsparcie cyfrowego przetwarzania dźwięku, przez co zachowana jest najwyższa jakość połączeń nawet w głośnych miejscach takich jak lotniska, czy ruchliwe ulice.

Zawsze pełna mocy

Słuchawka jest w stanie wytrzymać 7 godzin pracy, lub do 11 dni bezczynności.

Woda jej nie straszna

Zastosowana w czasie produkcji nano-powłoka w technologii P2i  zabezpiecza słuchawkę przed wodą. Możesz pracować w deszczu, pocie czoła, rozlana kawa też nie zrobi na niej wrażenia.

Interesują Cię słuchawki?

Możemy wypożyczyć urządzenia na bezpłatne i niezobowiązujące testy.

Zadzwoń +48 12 44 66 780
lub