Ciesz się bezprzewodową swobodą podczas zarządzania komputerem, smartfonem i telefonem stacjonarnym za pomocą jednego inteligentnego systemu słuchawkowego

Styl dla każdego

Seria SAVI700 obejmuje 4 modele słuchawek dostosowanych do różnego rodzaju noszenia. Od niewielkiej, pojedynczej słuchawki z mikrofonem na ucho, po nauszne, zamknięte słuchawki na dwoje uszu. Każdy znajdzie coś specjalnie dla niego.

W710

W730

W720

W740

W740

Pełna mobilność

Słuchawki mają wbudowane przyciski do odbierania/rozłączania, zmiany głośności oraz wyciszania mikrofonu. Nie ma więc znaczenia, czy jesteś przy biurku, obok stacji, czy po drugiej stronie biura. Zawsze jesteś w stanie pomóc klientowi.

Jeden do wszystkich

Seria SAVI700 współpracuje z technologią Bluetooth, dzięki czemu możesz podłączyć je do wszystkich urządzeń jednocześnie. Możesz odbierać na nich połączenia z telefonu stacjonarnego, z komputera i z telefonu komórkowego. Nie przejmujesz się szukaniem dzwoniącego urządzenia. Odbierasz i rozmawiasz.

W730

W720

Zawsze pełna mocy

Stacje dokujące do słuchawek są jednocześnie ładowarkami, a po podłączeniu słuchawka przechodzi automatycznie w tryb oszczędzania energii, by szybciej napełnić się energią. Wszystko po to, abyś nigdy nie został z problemem rozładowanej baterii.

Pozostań w ruchu

Słuchawki Plantronics są urządzeniami stworzonymi ze standardem DECT, pozwalającym na bezprzewodowe, bezpieczne, stabilne i bezstratne działanie do 120m od stacji. Możesz rozmawiać bez względu na to czy siedzisz, czy szukasz czegoś w magazynie.

W745

Redukcja szumów

Mikrofony w słuchawkach serii SAVI700 wyposażone są w zaawansowane technologicznie mikrofony z redukcją szumów oraz dźwięków otoczenia. Dzięki temu nie musimy przejmować się tym co dzieje się dookoła.

Najwyższa jakość audio

System DECT oferuje eliminację zakłóceń z sieci Wi-Fi co w połączeniu z cyfrowym przetwarzaniem sygnału daje nam wysoką jakość dźwięku bezprzewodowo bez względu na odległość do stacji.

W740

Interesują Cię słuchawki?

Możemy wypożyczyć urządzenia na bezpłatne i niezobowiązujące testy.

Zadzwoń +48 12 44 66 780
lub