Telefony VoIP, słuchawki i zestawy głośnomówiące

Rozwiązania VoIP

Telefonia VoIP jest alternatywną formą wykonywania połączeń bez konieczności podłączania do linii telefonicznych.

Dlaczego VoIP?

Darmowe rozmowy

Połączenia w sieci są darmowe. Oznacza to, że komunikacja w całej firmie będzie w pełni bezpłatna.  Co więcej ceny minuty połączenia w zależności od operatora zaczynają się już od 5gr, a zagraniczne rozpoczynają się od 13gr za minutę.

Mobilność

W technologii VoIP numer przypisany jest do użytkownika: jedyne czego potrzeba by móc wykonywać i odbierać połączenia to urządzenie VoIP i dostęp do łącza internetowego. Nie ma problemu ze zmianą numeru w razie zmiany adresu biura.

Wirtualna centrala

Nie ma potrzeby  stosowania dedykowanej centrali telefonicznej. Z jednego telefonu możesz przełączyć połączenie do wybranego numeru wewnętrznego.

Zapowiedzi głosowe

Nie ma potrzeby zostawiać klienta z monotonnymi tonami oczekiwania. Dodaj własną zapowiedź głosową i dodaj muzykę do oczekiwania na połączenie.

Wideo FullHD

Profesjonalne rozwiązania marek Yealink, ClearOne oraz Reach, umożliwiają prowadzenie konferencji oraz prezentacji wideo w najwyższej jakości.

Integracja ze Skype

Prowadzisz połączenia w usłudze Skype for business? Oferujemy urządzenia współpracujące z komputerem dzięki BToE.

Obecny numer

Nie potrzebujesz rejestrować nowego numeru jeśli posiadasz numer telefonii stacjonarnej. Istnieje możliwość przeniesienia obecnego numeru telefonu do operatora telefonii VoIP.

Telekonferencje

Szeroka gama urządzeń marki Konftel, dzięki zastosowaniu wewnętrznych akumulatorów i mikrofonów kierunkowych, pozwala organizować wygodne konferencje telefoniczne.

Lepszy dźwięk

Niewielkie wymagania technologii VoIP pozwala wykorzystać nawet słabe łącze internetowe do przesyłania czystego dźwięku i bezproblemowej rozmowy.

Przekierowania

Nie pozostawiaj klienta bez odpowiedzi. Istnieje możliwość ustawienia automatycznego przekierowania na numer komórkowy jeśli telefon nie jest dostępny.

Rozmowy skąd zechcesz

Jedyne czego potrzeba by zachować funkcjonalności Twojego telefonu to podłączenie do Internetu. Nie ma więc znaczenia czy jesteś w biurze, pracujesz zdalnie, czy wyjeżdżasz na drugi koniec kontynentu i chcesz być ciągle dostępny w firmie. Jednocześnie rozwiązuje się problem z roamingiem – połączenie kosztuje tyle samo niezależnie od tego gdzie obecnie się znajdujesz.

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja urządzeń odbywa się w bardzo prosty sposób poprzez panel online.

Zastosowanie VoIP

Łatwość konfiguracji, szerokie możliwości rozbudowy infrastruktury
i szeroki wybór urządzeń sprawiły, że rozwiązania VoIP są wykorzystywane w wielu branżach:
  • banki i ubezpieczenia
  • contact center
  • służby porządku publicznego
  • straż pożarna
  • szpitale
  • logistyka
  • operatorzy telekomunikacyjni
  • administracja publiczna

Urządzenia

Nasza firma oferuje szeroki wachlarz urządzeń. Od telefonów słuchawek komputerowych, przez telefony stacjonarne, po rozwiązania do wideokonferencji. Oferujemy również bramki VoIP, dzięki którym możemy korzystać z klasycznych telefonów w technologii VoIP.

Nasze rozwiązania


Nadal nie jesteś przekonany?

Telefony Yealink

Słuchawki Plantronics

Telefony konferencyjne KONFTEL