Szafy serwerowe RACK

Producent szaf serwerowych RACK

Jesteśmy producentem szaf serwerowych, teletechnicznych oraz obudów metalowych własnej konstrukcji. Oferujemy kompletne rozwiązania wraz z akcesoriami i wyposażeniem. Szafy produkowane w całości w Polsce, zgodnie z wytycznymi EIA-310.

Produkujemy szafy pod własną marka: powercase.pl

Od 2009 roku sukcesywnie wprowadzamy na rynek nowe produkty oraz rozwijamy nasz park maszynowy. Obecnie dysponujemy linią produkcyjną wyposażoną w nowoczesną prasę rewolwerową CNC, sterowane cyfrowo obrabiarki oraz własną malarnię proszkową.

Specjalizujemy się w produkcji niestandardowych szaf oraz obudów metalowych na potrzeby różnych odbiorców (np. dla przemysłu, administracji, szkolnictwa i innych sektorów).
Na życzenie klienta wykonujemy szafy w dowolnym kolorze, rozmiarze i parametrach, nawet jeśli zamówienie dotyczy tylko jednej sztuki.

Zachęcamy do skorzystania z dostępnego na naszej stronie internetowej konfiguratora szaf. Dzięki niemu w prosty sposób można przesłać do nas zapytanie, dotyczące poszukiwanej szafy.

Szafy serwerowe RACK stojące

Szafy serwerowe są przeznaczone do montażu dużych serwerów, macierzy dyskowych, urządzeń ochrony zasilania oraz innego sprzętu RACK. Wykorzystywane są głównie w serwerowniach komputerowych, studiach nagrań, laboratoriach naukowych oraz wszędzie gdzie sprzęt IT musi być odpowiednio składowany i zabezpieczony.

Szafy dystrybucyjne RACK wiszące

Szafy dystrybucyjne przeznaczone są do montażu osprzętu sieciowego takiego jak: switche, huby, patchcordy, modemy, rejestratory CCTV itp. Są miejscem rozdziału instalacji sieciowych oraz zabezpieczeniem przed niepożądanym dostępem.

Dostępne wysokości to 6U, 9U oraz 12U i stałej szerokości wynoszącej 600mm.

Niestandardowe szafy RACK i obudowy metalowe

Będąc producentem jesteśmy w stanie wykonać szafy specjalnie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Wykonywaliśmy już szafy o podwyższonym stopniu szczelności, szafy na sprzęt gaśniczy, indywidualne stojaki oraz inne nietypowe połączenia szaf i obudów metalowych na sprzęt, który klient chce w nich przechowywać.