SignatiGPS

Czym jest SignatiGPS?

SignatiGPS to narzędzie, dzięki któremu firma może oszczędzać paliwo analizując przejazdy swojej floty. Zapewnia ono też bezpieczeństwo, pokazując obecną pozycję pojazdu i jego podstawowe parametry, takie jak prędkość.

Gdzie chcesz, kiedy chcesz

SignatiGPS jest systemem dostępnym jako responsywny serwis internetowy, dzięki czemu można z niego korzystać na komputerach, tabletach i smartfonach.

Dlaczego warto?

Na rynku dostępne jest wiele systemów monitoringu GPS. Większość z nich jest jednak przesycona opcjami i setkami możliwości konfiguracji.

SignatiGPS jest prostym w obsłudze i jednocześnie w pełni funkcjonalnym systemem dającym użytkownikowi wszystkie potrzebne opcje.

Funkcjonalności

Profesjonalne trackery montowane w samochodzie oraz wtyczkowe na OBD2

Proponowane trackery dobrane są odpowiednio do potrzeb klienta. Oferujemy urządzenia montowane na stałe do pojazdu, lub niewielkie urządzenia plug and play podłączane do złącza OBD2 w samochodzie.

Wbudowane karty telemetryczne, działające w Polsce i Europie

Sprzęt wyposażony jest w odpowiednie, telemetryczne karty SIM, których utrzymanie wliczone jest w cenę abonamentu. W zależności od planu, karty pozwalają na ich używanie na terenie Polski lub całej Europy.

Możliwość rejestracji trasy nawet przy zaniku / zagłuszeniu sieci GSM

Urządzenia dysponują wewnętrzną pamięcią danych, dzięki czemu nawet jeśli będziemy poruszać się w obszarze bez zasięgu sieci GSM, dane trasy pojawią się w systemie po odzyskaniu sygnału.

Dokładne mapy od kilku dostawców

W systemie zostały zaimplementowane mapy różnych dostawców, otwarte i komercyjne, pozostawiając tym samym decyzję o wyborze mapy klientowi, tak by jak najwygodniej pracowało mu się z naszym systemem.

Dostęp z komputerów, tabletów i telefonów

System jest przystosowany do obsługi na komputerach, oraz sprzęcie mobilnym takim jak tablety czy smartfony. Klient może dzięki temu używać systemu gdzie chce i kiedy chce.

Kolor trasy zależny od prędkości

Wyświetlana na mapie trasa przejazdu informuje jednocześnie o prędkości z jaką poruszał się po niej pojazd. Kolory zmieniając się od niebieskiego do czerwonego dają ogólny pogląd na przejazd.

Dane historyczne

SignatiGPS to nie tylko monitoring obecnej lokalizacji pojazdu, ale też historia tras przejazdu z określonego przedziału czasu. Pozwala to na dokładniejszą analizę przejazdów i lepszą kalkulację kosztów z tym związanych.

Wykresy (prędkość, napięcie akumulatora, wysokość)

Trackery zbierają dane nie tylko o pozycji pojazdu, ale też inne przydatne parametry. System generuje również wykresy prędkości, wysokości i napięcia akumulatora.

Raporty o przejechanej trasie, kosztach paliwa

Aby ułatwić zarządzanie flotą, SignatiGPS pozwala na generowanie raporów, gdzie jasno pokazane jest ile kilometrów zostało przejechane w danym okresie czasu oraz jaki był orientacyjny koszt paliwa.

HeatMap

Zebrane dane mogą zostać zaprezentowane na mapie jako HeatMapa, dzięki czemu szybko można sprawdzić w jakich obszarach pojazd najczęściej się porusza.

Możliwość udostępnienia lokalizacji gościom

Będąc w trakcie podróży do klienta istnieje możliwość czasowego udostępnienia uproszczonej lokalizacji w formie linka.

Szybka i sprawna pomoc techniczna

Wykwalifikowana obsługa i nieskomplikowane zarządzanie systemem znacząco usprawnia działanie pomocy technicznej SignatiGPS.

Odczyt danych CAN

Bardziej zaawansowane trackery mogą przesyłać informacje z szyny CAN pojazdu, dostarczając do systemu informacje o większości czujników pojazdu, czy błędów pojawiających się w komputerze.

Wykrywanie przerw i przystanków

System pozwala na obserwowanie pojazdów w ruchu, nie pozostając jednak bezczynnym podczas postoju. Na trasie uwzględniane są postoje i przerwy informując o ich czasie trwania.

Możliwość pomiaru temperatury

Niektóre urządzenia obsługują odczyt z zewnętrzych czujników temperatury. Można je więc stosować w specjalistycznych pojazdach, generując później kolejne wykresy dla tych danych.


Zostaw nam swój kontakt - zaprosimy Cię na testy