Macierze QSAN

Rozwiązania Qsan Technology to szeroki wybór macierzy dyskowych dedykowanych dla organizacji oczekujących wysokiej klasy rozwiązań storage z interfejsem iSCSI lub Fibre Channel o wysokiej dostępności i wydajności. Systemy Qsan to rozwiązania SAN (storage area network – iSCSI, FC, SAS), NAS (network area storage) oraz Unified Storage (połączenie SAN i NAS) z najnowszymi technologiami.

Rozwiązania Qsan NAS

Zaletą systemów NAS jest samowystarczalność w przeciwieństwie do systemów SAN. Serwer NAS firmy Qsan udostępniają przestrzeń na poziomie plików przy pomocy protokołów CIFS, SMB, NFS, AFP, WebDAV oraz FTP. Wsparcie dla tak dużej ilości protokołów komunikacyjnych sprawia, że system NAS można wdrożyć praktycznie w każdej firmie, gdzie jest potrzeba systemu do przetwarzania danych firmowych w miejscu scentralizowanym.

Rozwiązania Qsan SAN

Qsan w swoich systemach sieciowych pamięci masowych zaimplementował rozwiązanie do blokowego udostępnianie danych. W rozwiązaniach Storage Area Network, które w ofercie posiada firma Qsan mamy do dyspozycji dwie technologie Fibre Channel oraz iSCSI. Systemy SAN są dedykowane dla profesjonalnych środowisk storage, których zadaniem jest udostępnienie przestrzeni w możliwie najbardziej transparenty sposób, jednocześnie zapewniając jak największą wydajność i niezawodność.

Technologie w macierzach Qsan

Sanos 4.0
System zarządzający macierzami Qsan

QClone
Lokalna i zdalna duplikacja volumenów

RAID
Zabezpieczenie danych w macierzy dyskowej

QSnap
Migawki jako ochrona danych

QThin
Thin provisioning w kontroli przestrzeni

Bezpieczeństwo
Kontrola wydajności i składowania danych

SSD Cache
Przyspieszenie operacji dyskowych macierzy

Wirtualizacja
Pełna integracja z hypervisorami

QTiering
Kontrola wydajności i składowania danych

QCache
Dane w cache w pełni bezpieczne

Zainteresowany?

Powiedz czego szukasz, dobierzemy odpowiednie rozwiązanie