Klienci

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność. Nasi klienci to przedsiębiorstwa, uczelnie i instytucje publiczne działające w różnych branżach i segmentach rynku.

W ostatnich latach z naszych usług, rozwiązań i doświadczeń skorzystały między innymi firmy:

Sprawdź nasze case study!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pomogliśmy naszym klientom?


Dla jednego z naszych klientów: BrainSHARE IT, dostarczyliśmy dwie macierze NetApp E2800, wyposażone w dyski SAS oraz SSD, z dodatkowymi półkami dyskowymi, na dyski NLSAS o dużej pojemności. Macierze mają wykonywać replikację między dwoma lokalizacjami, dla zwiększenia bezpieczeństwa danych.

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla biznesu, a ich najważniejszym dotychczas produktem jest program Saldeo Smart, czyli wielofunkcyjna platforma dla Biur Rachunkowych i Firm. W związku z szybko rozrastającym się środowiskiem wirtualnych maszyn, oraz coraz większą ilością przechowywanych danych, firma postanowiła wyposażyć się w rozwiązanie szybkiego i bezpiecznego storage. Głównym wyzwaniem dla firmy, było zróżnicowane środowisko maszyn wirtualnych, gdzie niektóre maszyny wymagały bardzo dużej wydajności w kluczowych momentach.

Główna macierz została podłączona do trzech serwerów produkcyjnych, pracujących w oparciu o wirtualizację VMware przy pomocy 16Gb FC, które zapewnia świetną przepustowość nawet przy mocnym wykorzystaniu macierzy.

Zainstalowany sprzęt ułatwił zarządzanie zasobami storage i pozwolił na rozdzielenie różnych wirtualnych środowisk, tak by każde miało wystarczający zapas mocy do jego potrzeb, oraz utworzeniu dodatkowego środowiska testowego, dzięki czemu klient może w prosty sposób testować nowe aplikacje.

Implementacja replikacji pomiędzy macierzami dodatkowo zabezpiecza całość danych na wypadek awarii jednej z lokalizacji, co zapewnia ciągłe zabezpieczenie danych.

Nasi klienci to nie tylko prywatne przedsiębiorstwa i duże spółki. Równie często działamy z instytucjami publicznymi, w których dane muszą być dobrze zabezpieczone.

Dla Urzędu Miasta Legnica,
dostarczyliśmy w pełni redundantną, hybrydową macierz dyskową NetApp FAS, wyposażoną w dyski SAS oraz SSD. Pomogliśmy również w rozbudowie obecnego środowiska, aby zlikwidować “wąskie gardła” istniejącej infrastruktury.

Znajdujące się w miejscu, gdzie krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne, szybko rozwijające się miasto, z ogromnym potencjałem gospodarczym, chcąc zabezpieczyć dane i zintegrować swoje systemy, zdecydowało się na wdrożenie nowego urządzenia.

Macierz, wykorzystując 16Gb FC, została podłączona do centralnego klastra maszyn wirtualnych, pełniąc rolę bezpiecznego, wspólnego storage.

Sprzęt wspiera Urząd w kwestiach zarządzania Miastem integrując rozwiązania mapy numerycznej z bazami danych i rejestrami. Pomaga również w upowszechnieniu dostępu elektronicznego do placówki.Co mówią o nas sami klienci?

Z przyjemnością stwierdzamy, że firma SIGNATI znakomicie wywiązała się ze swojego zadania w zakresie doboru i dostawy macierzy dyskowej.
Służąc fachową poradą zapewniła nam możliwość wcześniejszego i niezobowiązującego przetestowania macierzy dyskowej. To pozwoliło nam sprawdzić i testować urządzenie przed zakupem oraz w spokoju podjąć decyzję o dokonaniu transakcji.
Jesteśmy pewni, że firma SIGNATI jest partnerem godnym zaufania.

Marcin Wasilewski

Marcin WasilewskiKierownik Zespołu Technologii Informatycznych - ILF Consulting Engineers Polska

Oprogramowanie do zarządzania produkcją stworzone przez Signati umożliwiło nam kontrolę przepływu zamówień na każdym etapie. Pozwoliło to na uporządkowanie procesu produkcji i oszczędziło znaczne ilości czasu. Dodatkowy moduł analiz pokazał nam gdzie występowały “wąskie gardła” i wskazał co należało usprawnić.

Gorąco polecamy firmę SIGNATI przyszłym klientom zainteresowanym podobnymi zagadnieniami.

Tomasz Pierzchała

Tomasz PierzchałaWłaściciel - Ver-Tom Sp. J.

Firma SIGNATI zapewniła indywidualny program dwudniowych warsztatów dostosowując szkolenie do potrzeb i oczekiwań naszych pracowników. Dzięki interaktywnej formie i nieszablonowemu podejściu, wszystkie jego elementy wzbudziły zainteresowanie uczestników.

Polecamy firmę SIGNATI wszystkim firmom, które poszukują godnego zaufania organizatora takich i podobnych szkoleń.

Maciej Kot

Maciej KotSpecjalista IT - Ericsson

Szafy i skrzynie rozdzielcze zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę SIGNATI według naszych indywidualnych wymagań. Produkcje i dostawy zrealizowano terminowo a produkty spełniły postawione im wymagania techniczne i jakościowe. Rekomendujemy firmę SIGNATI jako solidną, wiarygodną i przygotowaną do produkcji nietypowych projektów informatycznych, w konkurencyjnych cenach.

Justyna Fornalczyk

Justyna FornalczykKierownik Projektu ICT EURO 2012 - TPSA / Orange Polska

Firma SIGNATI zaproponowała korzystne dla nas rozwiązania w zakresie doboru i dostawy sprzętu, a także dostarczyła zamówiony sprzęt oraz zapewniła szybkie wdrożenie systemu.

Możemy polecić firmę SIGNATI jako doświadczoną, rzetelną i terminową.

Piotr Brzozowski

Piotr BrzozowskiDyrektor Biura IT - KBC TFI S.A.

Grupa VIRTU z przyjemnością udziela rekomendacji firmie SIGNATI, która bedąc dostawcą rozwiązań informatycznych z zakresu wirtualizacji, przechowywania i zabezpieczania danych rzetelnie świadczy usługi w tym zakresie.

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy pragniemy zarekomendować usługi firmy jako rzetelnego oraz wartościowego partnera.

Anna Giewon

Anna GiewonKierownik Działu Finansów i Controllingu - Grupa VIRTU

Firma rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań, dostawy wykonane zostały w założonym terminie z należytą starannością. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm, kultura pracy, pełna dyspozycyjność oraz perfekcyjna znajomość oferowanego sprzętu.

Rekomendujemy firmę SIGNATI jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

Krzysztof Małek

Krzysztof MałekZastępca Dyrektora ds. Informatyki - OEPD Łabędy Sp. z o.o.

Z usług firmy korzystaliśmy kilkakrotnie. Za każdym razem mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru niezbędnego nam sprzętu oraz oprogramowania. Dostawy sprzętu, a także ich wdrożenie przebiegały sprawnie i bezproblemowo – zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Cenimy sobie również pomoc oraz wsparcie po sprzedażowe.

Polecamy firmę SIGANTI jako doświadczonego, rzetelnego oraz fachowego partnera.

Marek Stajszczyk

Marek StajszczykDyrektor Departamentu Technologii - Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Mamy przyjemność potwierdzić, iż firma Signati sp. z o. o., właściciel marki PowerCase zrealizowała w sposób należyty zamówienie na szafy RACK i niestandardowe stojaki do naszego laboratorium.

Doceniamy starania firmy w przygotowaniu dla nas niestandardowych projektów i ich realizację, poprzedzoną licznymi konsultacjami. Cieszy nas, że przed finalnym zakupem całej partii, firma dostarczyła egzemplarze prototypowe, które pozwoliły nam zapoznać się z produktem i doprecyzować nasze wymagania.

Wszystkie dostarczone rozwiązania zostały wykonane zgodnie z naszym zamówieniem z zachowaniem ustalonego harmonogramu. Spawane konstrukcje są solidne, wytrzymałe i bardzo estetyczne.

Firma Signati sp. z o. o. okazała się solidnym i wiarygodnym partnerem

Anna Wiertel

Anna WiertelCzłonek Zarządu - Semihalf sp. z o. o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.