Klienci

Z kim współpracujemy?

Współpracujemy z wymagającymi klientami, którzy cenią sobie najwyższą jakość, bezpieczeństwo i niezawodność. Nasi klienci to przedsiębiorstwa, uczelnie i instytucje publiczne działające w różnych branżach i segmentach rynku.

W ostatnich latach z naszych usług, rozwiązań i doświadczeń skorzystały między innymi firmy:

Sprawdź nasze case study!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak pomogliśmy naszym klientom?Co mówią o nas sami klienci?

Z przyjemnością stwierdzamy, że firma SIGNATI znakomicie wywiązała się ze swojego zadania w zakresie doboru i dostawy macierzy dyskowej.
Służąc fachową poradą zapewniła nam możliwość wcześniejszego i niezobowiązującego przetestowania macierzy dyskowej. To pozwoliło nam sprawdzić i testować urządzenie przed zakupem oraz w spokoju podjąć decyzję o dokonaniu transakcji.
Jesteśmy pewni, że firma SIGNATI jest partnerem godnym zaufania.

Marcin Wasilewski

Marcin WasilewskiKierownik Zespołu Technologii Informatycznych - ILF Consulting Engineers Polska

Oprogramowanie do zarządzania produkcją stworzone przez Signati umożliwiło nam kontrolę przepływu zamówień na każdym etapie. Pozwoliło to na uporządkowanie procesu produkcji i oszczędziło znaczne ilości czasu. Dodatkowy moduł analiz pokazał nam gdzie występowały “wąskie gardła” i wskazał co należało usprawnić.

Gorąco polecamy firmę SIGNATI przyszłym klientom zainteresowanym podobnymi zagadnieniami.

Tomasz Pierzchała

Tomasz PierzchałaWłaściciel - Ver-Tom Sp. J.

Firma SIGNATI zapewniła indywidualny program dwudniowych warsztatów dostosowując szkolenie do potrzeb i oczekiwań naszych pracowników. Dzięki interaktywnej formie i nieszablonowemu podejściu, wszystkie jego elementy wzbudziły zainteresowanie uczestników.

Polecamy firmę SIGNATI wszystkim firmom, które poszukują godnego zaufania organizatora takich i podobnych szkoleń.

Maciej Kot

Maciej KotSpecjalista IT - Ericsson

Szafy i skrzynie rozdzielcze zostały zaprojektowane i wykonane przez firmę SIGNATI według naszych indywidualnych wymagań. Produkcje i dostawy zrealizowano terminowo a produkty spełniły postawione im wymagania techniczne i jakościowe. Rekomendujemy firmę SIGNATI jako solidną, wiarygodną i przygotowaną do produkcji nietypowych projektów informatycznych, w konkurencyjnych cenach.

Justyna Fornalczyk

Justyna FornalczykKierownik Projektu ICT EURO 2012 - TPSA / Orange Polska

Firma SIGNATI zaproponowała korzystne dla nas rozwiązania w zakresie doboru i dostawy sprzętu, a także dostarczyła zamówiony sprzęt oraz zapewniła szybkie wdrożenie systemu.

Możemy polecić firmę SIGNATI jako doświadczoną, rzetelną i terminową.

Piotr Brzozowski

Piotr BrzozowskiDyrektor Biura IT - KBC TFI S.A.

Grupa VIRTU z przyjemnością udziela rekomendacji firmie SIGNATI, która bedąc dostawcą rozwiązań informatycznych z zakresu wirtualizacji, przechowywania i zabezpieczania danych rzetelnie świadczy usługi w tym zakresie.

Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy pragniemy zarekomendować usługi firmy jako rzetelnego oraz wartościowego partnera.

Anna Giewon

Anna GiewonKierownik Działu Finansów i Controllingu - Grupa VIRTU

Firma rzetelnie wywiązała się ze swoich zobowiązań, dostawy wykonane zostały w założonym terminie z należytą starannością. Na podkreślenie zasługuje profesjonalizm, kultura pracy, pełna dyspozycyjność oraz perfekcyjna znajomość oferowanego sprzętu.

Rekomendujemy firmę SIGNATI jako kompetentnego i godnego zaufania partnera.

Krzysztof Małek

Krzysztof MałekZastępca Dyrektora ds. Informatyki - OEPD Łabędy Sp. z o.o.

Z usług firmy korzystaliśmy kilkakrotnie. Za każdym razem mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru niezbędnego nam sprzętu oraz oprogramowania. Dostawy sprzętu, a także ich wdrożenie przebiegały sprawnie i bezproblemowo – zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Cenimy sobie również pomoc oraz wsparcie po sprzedażowe.

Polecamy firmę SIGANTI jako doświadczonego, rzetelnego oraz fachowego partnera.

Marek Stajszczyk

Marek StajszczykDyrektor Departamentu Technologii - Europejski Fundusz Leasingowy S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.