Lokalizator GPS. Samochód firmowy i prywatny.

Lokalizator GPS. Samochód firmowy i prywatny.

GPS to wszem i wobec znana technologia, gdy o niej mowa większość myśli o nawigacji, ale czy zawsze powinna być z nią kojarzona? Z pewnością każdy słyszał o monitoringu GPS – dziś o nim słów kilka.

Co to tak właściwie jest?
Trackery GPS to niewielkie urządzenia, z których montażem poradzi sobie każdy. 🙂  Korzystają z nich głównie firmy transportowe lub oferujące usługi związane z dojazdem do klienta np. serwisanci bądź handlowcy. Lokalizator całą dobę przekazuje informacje satelitom, co pozwala na dokładne monitorowanie pojazdów w czasie rzeczywistym.

Jesteś przedsiębiorcą, a twoja działalność wykorzystuje transport? Koniecznie zainteresuj się tematem trackerów GPS! Z innej beczki – czy monitoring GPS może być przydatny w prywatnym samochodzie? – Z pewnością!

Zerknijcie na zestawienie, które dla Was stworzyliśmy – prywatnych użytkowników oraz firm 🙂

Ile za taką przyjemność? 

Cena oscyluje w okolicy 300 zł za urządzenie, które może zostać zamontowane przez specjalistę lub samodzielnie. Jeśli pojawiają się problemy w instalacji, obsługa SIGNATI GPS chętnie łączy się telefonicznie i stara się udzielić wskazówek.

Posiadając już zamontowane urządzenie mamy największy problem z głowy. Otrzymujecie dostęp do portalu i pozostaje jedynie cieszyć się monitoringiem samochodu. 

Koszt abonamentu miesięcznego w zależności od zapotrzebowania waha się między 30 a 60 zł.

Czy warto inwestować w taką przyjemność do prywatnego samochodu? Stanowczo TAK. Stosunkowo niewielkim kosztem zyskujemy wygodę, bezpieczeństwo oraz świetny gadżet.

Zapraszamy na naszego Facebooka i stronę SignatiGPS

Share this post