Scalar i6

Scalar i6 reprezentuje biblioteki o najwyższym stopniu elastyczności budowy. Zastępuje udaną konstrukcję Scalar i500.

Klasa biznes

I6 jest nową biblioteką w klasie biznes. Reprezentuje biblioteki o najwyższym stopniu elastyczności budowy. Został zaprojektowany z myślą o klientach potrzebujących zaawansowanych funkcji i niezawodności, przy optymalizacji kosztów zakupu biblioteki. Model Scalar i6 jest następcą bardzo udanej konstrukcji Scalar i500, przy zachowaniu wszystkich zaawansowanych funkcji biblioteki (EDLM, Data Path FailOver, Active Vault) jest dostępna już od 50 slotów z możliwością rozbudowy do 800 slotów.

Łatwość obsługi

Ciągły przyrost nieustrukturyzowanych danych jest wyzwaniem dla działów IT wielu organizacji. Niezależnie od tego co dany klient wytwarza, sprzedaje, rozwija czy wymyśla, przyrost danych wymusza inteligentne i efektywne rozwiązania przechowywania danych. Ważna jest również optymalizacja kosztów związanych ze składowaniem danych. Biblioteki taśmowe Quantum proponują zastosowanie wielopoziomowej architektury, która poprawi koszty przechowywania i zapewni łatwy dostęp do danych.

Wysoka wydajność

Biblioteka Scalar i6 zapewnia przechowywanie do 12PB danych w jednej szafie 19” zmniejszając ilość miejsca zajmowanego przez bibliotekę. Zastosowane zasilacze z certyfikatem 80 PLUS – potrzebują mniej prądu na zasilanie i chłodzenie, minimalizując koszty utrzymania biblioteki. Dodatkowo oprogramowanie iLayer zapewnia aktywną diagnostykę i przyjazny interfejs web, oszczędzając czas potrzebny na administrację. Bazująca na politykach kontrola spójności danych jest zautomatyzowana dzięki funkcjonalności Etended Data Life Managemt (EDLM), gwarantując bezpieczeństwo i spójność danych.


Korzyści

Capacity-on-Demand

Skalowalność dopasowana do Twoich potrzeb

Upakowanie

Duża ilość taśm pomieszczona w jednostce 1U

Szyfrowanie

Zgodność ze standardem FIPS, oraz wsparcie standardu KMIP, ułatwiają zarządzanie kluczami, obniżając ryzyko utraty danych. Szyfrowanie AES 256-bit zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Advanced Reporting

Automatyczne raporty kondycji taśm, napędów oraz bezpieczeństwa

80 PLUS

Certyfikowane zasilacze poprawiają ekonomię zużycia prądu i chłodzenia

Wysoka dostępność

Redundantne zasilanie oraz ścieżka zarządzania obniżają czas przestojów na wypadek awarii

iLayer

Uproszczenie wdrożenia i ułatwienie zarządzania biblioteką.

Monitoring

Rozwiązywanie problemów zanim zaczną wpływać negatywnie na pracę systemu

Nasze biuro

Adres: Grunwaldzka 15K/3, NIEPOŁOMICE

Email: biuro@signati.pl

Zadzwoń: +48 12 44 66 780

Dostępne konfiguracje:

  3U 6U 9U 12U
Maks. Ilość napędów 3 6 9 12
Max ilość taśm 50 100 150 200
Natywna pojemność dla LTO7 (TB) 300 600 900 1200
Natywna pojemność dla LTO6 (TB) 125 250 375 500