Scalar i3

Scalar i3 jest nową biblioteką, która została wprowadzona aby zastąpić dobrze znane i sprawdzone biblioteki i40 oraz i80.

Łatwość obsługi

Scalar i3 została zaprojektowana z założeniem ułatwienia obsługi na każdym poziomie, począwszy od instalacji po codzienne czynności związane z obsługą. Oprogramowanie do zarządzania iLayer skraca czas potrzebny na zarządzanie i wydłuża czas bezawaryjnej pracy.

Oprogramowanie w połączeniu z nowym modelem biblioteki jest jeszcze bardziej efektywne i zyskało odświeżony, intuicyjny interfejs użytkownika. Aplikacja, pozwala na wirtualne zarządzanie użytkownikom mobilnym z dowolnego miejsca, na każdym urządzeniu.

Wysoka efektywność

Biblioteka Scalar i3, przez wysokie upakowanie danych, jest w stanie pomieścić do 0,75PB w obudowie 3U, oraz nawet 3PB przy rozmiarze 12U. Dysponuje również certyfikowanym zasilaczem w standardzie 80 PLUS.

Te cechy pozwalają użytkownikowi zmniejszyć ilość miejsca zajmowanego przez nośniki taśmowe oraz obniżyć koszty związane z chłodzeniem i zasilaniem.

Skalowalność

Dzięki tej bibliotece, ułatwione zostaje zarządzanie tam, gdzie rosną potrzeby związane  z ilośćią przechowywanych danych. Modularna budowa oraz pojemność na żądanie (Capacity-on-Demand) pozwala na rozbudowę systemu od 25 taśm do 100 taśm w jednym urządzeniu. Licencja CoD zapewnia upakowanie od 375TB do nawet 3PB danych. Użytkownik może zwiększać przepustowość urządzenia według potrzeb – biblioteka wspiera nawet 12 napędów taśmowych. Wraz z biblioteką, w standardzie otrzymujemy partycjonowanie, które zapewni odseparowanie danych kopii zapasowych oraz archiwów na jednym urządzeniu.


Korzyści

Capacity-on-Demand

Skalowalność dopasowana do Twoich potrzeb

Upakowanie

Duża ilość taśm pomieszczona w jednostce 1U

Szyfrowanie

Zgodność ze standardem FIPS, oraz wsparcie standardu KMIP, ułatwiają zarządzanie kluczami, obniżając ryzyko utraty danych. Szyfrowanie AES 256-bit zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Advanced Reporting

Automatyczne raporty kondycji taśm, napędów oraz bezpieczeństwa

80 PLUS

Certyfikowane zasilacze poprawiają ekonomię zużycia prądu i chłodzenia

Wysoka dostępność

Redundantne zasilanie oraz ścieżka zarządzania obniżają czas przestojów na wypadek awarii

iLayer

Uproszczenie wdrożenia i ułatwienie zarządzania biblioteką.

Monitoring

Rozwiązywanie problemów zanim zaczną wpływać negatywnie na pracę systemu

Nasze biuro

Adres: Grunwaldzka 15K/3, NIEPOŁOMICE

Email: biuro@signati.pl

Zadzwoń: +48 12 44 66 780

Dostępne konfiguracje:

  3U 6U 9U 12U
Maks. Ilość napędów 3 6 9 12
Max ilość taśm 50 100 150 200
Natywna pojemność dla LTO7 (TB) 300 600 900 1200
Natywna pojemność dla LTO6 (TB) 125 250 375 500