PREMIA ZA SERWERY PRIMERGY

PREMIA ZA SERWERY PRIMERGY

Szanowni Państwo,

firma Signati – dostawca rozwiązań IT dla przedsiębiorstw i instytucji – zaprasza do odbioru NAGRODY w promocyjnej ofercie na wydajne i niezawodne serwery PRIMERGY marki Fujitsu. Za zakup urządzeń objętych akcją można otrzymać serwer CELVIN NAS QE705 – 2-dyskowy NAS o pojemności 2×2 TB.

Kiedy nagradzamy Klientów?

Aby odebrać nagrodę w promocji, wystarczy zamówić w firmie Signati nawet jeden serwer Fujitsu PRIMERGY. Serwer NAS przysługuje przy zakupie:

  • minimum jednego serwera Fujitsu Primergy o wartości 25 000 PLN netto
  • minimum dwóch serwerów Fujitsu Primergy o wartości 20 000 PLN netto za każdy z nich

Jakie rozwiązania biorą udział w promocji?

Akcją promocyjną są objęte serwery Fujitsu PRIMERGY z serii TX oraz RX.

Fujitsu PRIMERGY TX
to wieżowe systemy serwerowe z przeznaczeniem dla małych i średnich firm oraz dla oddziałów większych przedsiębiorstw. PRIMERGY TX są solidne, ekonomiczne i niezawodne, dodatkowo charakteryzują się prostą obsługą, niskim zużyciem energii i cichą pracą. Mogą być obsługiwane przez pracowników bez przeszkolenia technicznego i używane w standardowych środowiskach biurowych. Prawie wszystkie serwery PRIMERGY TX mogą być instalowane w stelażu, co zapewnia najlepszą elastyczność. Więcej

Fujitsu PRIMERGY RX
to stelażowe systemy serwerowe – uniwersalne, zoptymalizowane pod kątem pracy w stelażu. Łączą najlepszą w swojej klasie wydajność i efektywność energetyczną, wyznaczając standardy dla centrum danych. W serwerach PRIMERGY RX zastosowano rozwiązania zdobyte na przełomie 20 lat rozwoju przy skrajnie niskich współczynnikach awarii, kształtujących się poniżej średniej rynkowej. Urządzenia gwarantują ciągłość pracy i imponującą dostępność sprzętu. Więcej

Przeczytaj regulamin promocji.

Skontaktuj się z Signati

Wdrożenie rozwiązań IT z firmą Signati, to pewność dobrego wyboru technologii i satysfakcja w trakcie eksploatacji. Specjaliści Signati doradzą Państwu najwłaściwsze produkty, zaproponują test rozwiązań i posłużą wiedzą i doświadczeniem przy wdrożeniu. Dowiedz się więcej o Signati.

Nie zwlekaj z decyzją. Promocja obowiązuje do 30 kwietnia br. Jeszcze dziś skontaktuj się z naszym działem handlowym:

Tel: +48 12 44 66 780
Email: biuro@signati.pl

 

Wyślij do znajomych